Свавілля газовї служби

З недавнього часу в місті Здолбунів працівники газової служби почали безпрецедентно відключати газопостачання окремих будинків. Ці відключення торкнулися також і жителів містечок поблицу - Квасилів, Здолбунів 2. Для висвітелння ситуації, хочу привести при

Просмотр обзора
  1. Home
  2. /
  3. eat-cookie
  4. /
  5. Свавілля газовї служби

Свавілля газовї служби

З недавнього часу в місті Здолбунів працівники газової служби почали безпрецедентно відключати газопостачання окремих будинків. Ці відключення торкнулися також і жителів містечок поблицу - Квасилів, Здолбунів 2. Для висвітелння ситуації, хочу привести приклад відключення одного такого будинку в місті Здолбунів по вулиці Молодіжній 15. 21 серпня 2018 року об 9 годині ранку було відключено даний будинок від газопостачання. На питання: - чому відключається газопостачання, працівники відповіли, що стався витік газу. Але про витік ніхто їм не повідомляв. Зателефонувавши на 104 для вияснення ситуації, мав доволі цікаву розмову з черговим, який тоді ніс службу.

Що саме цікаво, що після того як було здійснене саме відключення, ці ж працівники вивісили оголошення, про те що нібито проводиться планове зняття лічильників для повірки.

Кажучи іншими словами, це оголошення повністю руйнує їхню ж легенду про витік газу. Якого там і не було. І для того щоб зняти лічильник на повірку необов*язкого відключати цілий будинок від газопостачання. В кожног ов квартирі є локальний кран для переклиття газопостачання квартири.

А проблема вся полягає в тому, що газова служба таким чином вирішила покарати весь будинок за те що деякі його мешканці не здали лічильник на повірку. Це свавілля!

Як показують дописи в соцмережах, жертвами такого свавілля вже стали багато будинків. Просимо відреагувати на це громанськість і зупинити це свавілля!